logo
Анатолія Дем’яненка обрано головою  ГС «Київська міська федерація футболу»! Анатолія Дем’яненка обрано головою  ГС «Київська міська федерація футболу»!

Анатолія Дем’яненка обрано головою ГС «Київська міська федерація футболу»!

АктуальноНовиниФедерація 16.02.2018 admin 0

16 лютого 2018 року у приміщенні НСК «Олімпійський» відбулася виборча конференція Громадської спілки «Київська міська федерація футболу».   В її роботі взяли участь 27... Анатолія Дем’яненка обрано головою  ГС «Київська міська федерація футболу»!

16 лютого 2018 року у приміщенні НСК «Олімпійський» відбулася виборча конференція Громадської спілки «Київська міська федерація футболу».

 

В її роботі взяли участь 27 делегатів (із 30-ти обраних), а також близько 30-ти осіб із футбольного активу Києва, які представляли громадські об’єднання, футбольні клуби та підприємства й виявили бажання стати колективними членами КМФФ.

Анатолія Дем’яненка було обрано головою спілки на безальтернативній основі, тому що Владислав Ващук та Сергій Харченко зняли свої кандидатури на користь єдиного кандидата.

Новообраний голова федерації відзначив: «Життя змінюється. Потрібно завжди йти вперед. У нас дуже сильна команда, і ми маємо рішучі наміри досягти наміченого у розбудові київського футболу. Я вдячний за довіру!»

Також під час роботи конференції делегати затвердили Статут ГС «КМФФ», обрали заступників голови, членів виконавчого комітету та керівництво органів футбольного правосуддя.

Першими заступниками голови було обрано Валентина Мондриївського та Владислава Ващука, заступниками — Сергія Харченка, Олеся Маляревича, Сергія Нагорняка та Володимира Єзерського.

До складу виконавчого комітету ввійшли 15 осіб. Крім вищого керівництва, це Сергій Вітковський, Валентин Щербачов, Едуард Цихмейструк, Володимир Лозинський, Олександр Старовойт, Володимир Бєлковський,  Віталій Сидоренко, та Вадим Панченко.

Делегати конференції підтримали ініціативу Сергія Харченка підготувати та направити звернення до Федерації футболу України та ГС «Федерація футболу міста Києва» з пропозицією знайти шляхи та компромісні рішення заради об’єднання київського футболу.

 

Прес-служба КМФФ

 

 

Немає коментарів.

Будьте першим та залиште коментар нижче.

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *