logo
Офіційно!: «Харченко кандидат на посаду голови Київської міської федерації футболу». Офіційно!: «Харченко кандидат на посаду голови Київської міської федерації футболу».

Офіційно!: «Харченко кандидат на посаду голови Київської міської федерації футболу».

АктуальноНовиниФедерація 30.01.2018 admin 0

31 січня ц.р. закінчується строк висування делегатів на конгрес та кандидатів на посаду голови Громадської спілки «Київська міська федерація футболу».  Сьогодні президія ГС «КМФФ»... Офіційно!: «Харченко кандидат на посаду голови Київської міської федерації футболу».

31 січня ц.р. закінчується строк висування делегатів на конгрес та кандидатів на посаду голови Громадської спілки «Київська міська федерація футболу».

 Сьогодні президія ГС «КМФФ» офіційно отримала перший протокол від федерації футболу Печерського району м. Києва, яка рекомендувала та висунула кандидатом Харченко Сергія Володимировича – голову федерації футболу Солом’янського району м. Києва

 «Харченко не потребує особливого представлення. Всі знають його справи та досягнення. Дуже енергійний та потужний менеджер футболу з досвідом. Ми рахуємо що він зможе всіх об’єднати та зробити діло!» – така позиція Валерія Чернєва голови федерації футболу Печерського району м. Києва, президента ФК «Альтернатива» (Київ).

16 лютого відбудеться засідання Конгресу новоствореної Київської міської федерації футболу у залі НСК “Олімпійський”.

 

Біографія кандидата на посаду голови Київської міської федерації футболу:  Харченко Сергій Володимирович: https://tinyurl.com/y7fj6ntk

Немає коментарів.

Будьте першим та залиште коментар нижче.

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *