logo
Дмитро Прохневський: «Прага – 92, Будапешт – 80, Варшава – 50, Братислава – 28 …. В Києві нема і 10 стандартних футбольних полів. Це ненормально!!!» Дмитро Прохневський: «Прага – 92, Будапешт – 80, Варшава – 50, Братислава – 28 …. В Києві нема і 10 стандартних футбольних полів. Це ненормально!!!»

Дмитро Прохневський: «Прага – 92, Будапешт – 80, Варшава – 50, Братислава – 28 …. В Києві нема і 10 стандартних футбольних полів. Це ненормально!!!»

АктуальноНовиниФедерація 26.01.2018 admin 0

Пресс служба КМФФ подовжую серію публікацій, які знайомлять футбольний актив Києва з новими лідерами, менеджерами футболу, їх позиціями та думками відносно розвитку гри №1... Дмитро Прохневський: «Прага – 92, Будапешт – 80, Варшава – 50, Братислава – 28 …. В Києві нема і 10 стандартних футбольних полів. Це ненормально!!!»

Пресс служба КМФФ подовжую серію публікацій, які знайомлять футбольний актив Києва з новими лідерами, менеджерами футболу, їх позиціями та думками відносно розвитку гри №1 в Києві.

 Сьогодні представляємо Прохневський Дмитро –  підприємець у сфері будівництва і управління футбольною інфраструктурою, ініціатор та керівник однієї з найперших в Києві приватних мереж футбольних полів, голова громадської організації «УСМ розвиток футболу Києва», яка забезпечила пошук інвестицій, збудувала та управляє 4 футбольними майданчиками та одним футбольним манежом в Києві.

 

 

Що для Вас футбол і чому Ви вирішили виступити одним із ініціаторів та засновником Київської міської федерації футболу?

По перше, у всьому світі, футбол – це вид спорту, який привертає увагу мільйонів прихильників та гравців від аматорів до супер-зірок. По-друге футбол – це і бізнес, в якому обертаються великі гроші, і багато людей та організацій на цьому заробляють.

Я також маю відношення до масового футболу Києва: як гравець-аматор, як вболівальник і як підприємець.

Вирішив приєднатися та підтримати діяльність Київської міської федерації футболу для того, щоб застосувати свій досвід як підприємця для розвитку в першу чергу інфраструктури футболу в рідному для мене місті.

Назвіть, будь ласка, основні проблеми на Вашу думку сучасного масового та дитячого футболу Києва?

 Необхідно розвивати в футболі не тільки спортивну складову, а ще й економічну та матеріально-технічну.

Я багато аналізую і маю таку інформацію: у Празі при населенні приблизно 1,3 млн. людей функціонує 92 великих футбольних поля. В Будапешті і Варшаві при населенні близько 1,8 млн. – 80 і 50 полів відповідно. В Братиславі населення складає всього 420 тис. чоловік, але існує 28 великих футбольних полів.

Увага! В Києві при населенні близько 3 млн. не набереться і 10 стандартних полів для футболу в нормальному стані. Ці цифри свідчать про те, що Київ дуже сильно відстає від східноєвропейських столиць у футбольній інфраструктурі. Це ненормально! Не можливо планувати ніяких цілей, в тому числі мріяти про спортивні високі результати для збірних команд України, поки не виправити цю ситуацію. Дітей нема де готувати для таких високих цілей!

Тому з моєї точки зору в Києві ми маємо дві великі проблеми.

Перша і основна проблема – це дуже слабко розвинена футбольна інфраструктура. Критично не вистачає великих футбольних полів та полів розміром 40х60, особливо манежів цих розмірів.

Друга проблема – це відсутність грамотного та продуманого управління та менеджменту, в тому числі управління футбольною інфраструктурою що існує.

Нажаль, поля які будують коштом міського чи державного бюджету в першу чергу для того, щоб підростаючі футболісти могли тренуватися, вчитися и розвиватися, надаються в оренду аматорським командам дорослих гравців в більшості випадках неофіційно, а це значить незаконно.

Гроші, які приносить така оренда  не тільки не йдуть на розвиток дитячого футболу, футбольної інфраструктури тощо, а й осідають в кишенях людей, які ні копійки не вклали в розвиток футболу. В тій самій Варшаві аматори грають і тренуються  тільки на приватних полях, які для цього призначені. Тренуватися на полях в школах мають право виключно діти! Такий порядок по-перше сприяє розвитку мережі приватних полів, а це нові малі підприємства, робочі місця, і не викривлює конкуренцію у цьому сегменті бізнесу, по-друге сприяє збереженню тієї інфраструктури, яка зроблена саме для дітей.

16 лютого відбудеться конгрес, який в тому числі сформує нову команду топ-менеджерів київського футболу. Які Ви бачите основні та пріоритетні завдання нової команди?

 Одним з основних завдань для нової команди я вважаю створення чіткої взаємодії між міською владою, громадою, футбольними клубами та організаціями, а також сприяння бізнесу у сфері масового футболу.

 

Якими шляхами повинно відбуватись фінансування дитячих турнірів? Сьогодні практично 100% дитячих турнірів фінансується батьківськими внесками. Чи взагалі це можливо у теперішніх умовах змінити?

Вважаю, що до фінансування дитячих турнірів, та й команд, необхідно залучати спонсорів. Більшість великих підприємств має статтю видатків на соціальні проекти. Федерація  футболу повинна  вести системний діалог та роботу з потенційними спонсорами для розвитку дитячо-юнацького футболу.

 

Яка Ваша думка щодо введення єдиного електронного реєстру футболістів?

Якщо говорити про міські турніри з  футболу, введення електронного реєстру футболістів сприятиме більшому порядку в процесі проведення таких турнірів. Не буде так, що один гравець проводить матчі за декілька різних команд.

 

Ваша позиція та думка щодо можливості введення для дитячого тренера обов’язкового отримання вищої педагогічної освіти крім тренерського диплому від федерації?

Мені не здається це необхідним. Багато шкільних вчителів, що мають таку освіту, дуже часто не можуть знайти спільну мову з дітьми. Але, наприклад, запровадити курси або тренінги, з дитячої психології, на мій погляд, не було б зайвим. Для великих досягнень  дітей потрібно правильно підготувати не тільки фізично, а й психологічно.

 

Які Ваші персональні футбольні цілі або мрії в новому 2018 році? 

Зробити як можна більше для розвитку масового та дитячого футболу в рідному Києві.

 

Прес служба КМФФ

Kmff.com.ua

Немає коментарів.

Будьте першим та залиште коментар нижче.

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *