logo
Богдан Ганноха: «Змінити умови для розвитку масового футболу в Києві словами не можливо! Необхідно працювати! Необхіден результат!» Богдан Ганноха: «Змінити умови для розвитку масового футболу в Києві словами не можливо! Необхідно працювати! Необхіден результат!»

Богдан Ганноха: «Змінити умови для розвитку масового футболу в Києві словами не можливо! Необхідно працювати! Необхіден результат!»

АктуальноНовиниФедерація 23.01.2018 admin 0

Пресс служба КМФФ подовжую серію публікацій, які знайомлять футбольний актив Києва з новими лідерами, менеджерами футболу, їх позиціями та думками відносно розвитку ігри №1... Богдан Ганноха: «Змінити умови для розвитку масового футболу в Києві словами не можливо! Необхідно працювати! Необхіден результат!»

Пресс служба КМФФ подовжую серію публікацій, які знайомлять футбольний актив Києва з новими лідерами, менеджерами футболу, їх позиціями та думками відносно розвитку ігри №1 в Києві.

 Сьогодні представляємо Богдан Ганноха – президента дитячого футбольного клубу «Алмаз», президента благодійного фонду «Незалежна країна», голова федерації футболу Деснянського району м. Києва.

 

            Що для Вас футбол і чому Ви вирішили виступити одним із ініціаторів та засновником Київської міської федерації футболу?

Для мене футбол – це весела гра, через яку люди та особливо діти можуть пізнавати світ, знайомитись з іншими, перевірити себе на готовність йти до перемог.

Для мене футбол це і об’єднання людей, поглядів та спільних цілей.

Як президент дитячого футбольного клубу “Алмаз” (http://fcalmaz.com.ua/), як громадський діяч та засновник кількох громадської організацій, як організатор щорічних спортивних та футбольних турнірів серед аматорських команд, як автор і менеджер проектів по фінансування спортивних майданчиків – я знаю, як і чим реально живе футбол в Києві.

І я бажаю розвитку футболу. Потрібні зміни, які впевнений втіляться через діяльність Київської міської федерації футболу.

           Назвіть будь ласка основні проблеми на Вашу думку сучасного масового та дитячого футболу Києва?

По перше – гостра не хватка професійних майданчиків доступних громаді і громадським спортивним обьєднаням.

По друге – відсутність комунікації серед футбольних клубів за місцем проживання в районах Києва.

По третє – відсутність підтримки або координації роботи з меценатами футболу з боку федерації футболу Києва.

 

            16 лютого відбудеться виборчий конгрес, який в тому числі сформує нову команду топ-менеджерів київського футболу. Які Ви бачите основні та пріоритетні завдання нової команди?

Прозорість в роботі з фінансами! Комплексна співпраця ФФУ-КМДА-БІЗНЕС, не збирати гроші «на себе», або «під себе», а формувати фонди для дійсного розвитку футболу в районах міста Києва. Сформувати чітку програму розвитку спортивної інфраструктури в місті/районах, налагодити зв’язок-співпрацю з комунальними балансоутримувачами обьєктів спортивної інфраструктури.

          Яка Ваша думка щодо введення эдиного електронного реєстру футболістів?

Вважаю,  картка гравця є обов’язковою для участі в першості Києва, договір оренди гравця між клубами повинен бути обов’язково, а все це краще всього прослідити коли є електронний реєстр футболістів. Але також вважаю, що він буде актуальний до певного віку гравців (до 16 років).

            Ваша позиція та думка щодо можливості введення для дитячого тренера обов’язково отримання вищої педагогічної освіти крім тренерського диплому від федерації?

 Вища педагогична освіта – вимога для роботи в освіті. Для надання освітніх послуг згідно вимог для отримання ліцензії. не важаю це обовьязковою вимогою. але атестація тренерів може бути мультидисциплінарна (спорт, педагог, психолог, нарколог) наприклад раз на рік.

 

            Які Ваші персональні футбольні цілі або мрії в новому 2018 році?

Першочергове продовжу комплексну роботу по будівництву футбольних полів та спортивних залів в Деснянському районі міста Києва.

Змінити умови для розвитку масового та дитячого футболу Києва словами не можливо! Необхідно працювати та надавати результат! Наша команда знає що робити та дасть результат!

 

 

Прес служба КМФФ

Kmff.com.ua

 

 

 

Немає коментарів.

Будьте першим та залиште коментар нижче.

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *