logo
Олександр Мавричев:  «Менеджменту київського футболу потрібна свіжа кров!» Олександр Мавричев:  «Менеджменту київського футболу потрібна свіжа кров!»

Олександр Мавричев: «Менеджменту київського футболу потрібна свіжа кров!»

АктуальноНовиниФедерація 18.01.2018 admin 0

Пресс служба КМФФ подовжую серію публікацій, які знайомлять футбольний актив Києва з новими лідерами, менеджерами футболу, їх позиціями та думками відносно розвитку ігри №1... Олександр Мавричев:  «Менеджменту київського футболу потрібна свіжа кров!»

Пресс служба КМФФ подовжую серію публікацій, які знайомлять футбольний актив Києва з новими лідерами, менеджерами футболу, їх позиціями та думками відносно розвитку ігри №1 в Києві.

 

Сьогодні представляємо Олександра Мавричева – голову громадської організації «Футбольне Аматорське Співтовариство», організатор наймасштабнішого турніру масового футболу Києва 8х8, капітан аматорської команди «Теремки».

Що для Вас футбол і чому Ви вирішили виступити одним із ініціаторів та засновником Київської міської федерації футболу?

Футбол – більше ніж гра. У 2015 році було створено громадську організацію «Футбольне Аматорське Співтовариство», яке спеціалізується на проведенні змагань з футболу у форматі 8х8 серед  аматорських колективів.

Нам є чим пишатись, адже за 2 роки ми з нуля підняли свою організацію та вивели аматорський футбол Києва на більш кращий рівень. На даний момент (сезон 17/18) у нас приймають участь 70 команд»! Ми об’єднали більше 1000 гравців і зупинятись ми не маємо права.

Менеджменту київського футболу потрібна свіжа кров і це можливо тільки шляхом створення альтернативи, котру ми підтримуємо.

Назвіть будь ласка основні проблеми на Вашу думку сучасного масового та дитячого футболу Києва?

«ФАС» поки що не дійшов до організації дитячих турнірів і тому ми не можемо дати конкретні відповіді та поради на питання проблем футболу серед дітей.

На мій погляд, система навчання із 90-их ще не змінювалась. Тому, потрібно для початку змінити систему, як робили інші країни, наприклад Ісландія, котра зараз має дуже міцну національну збірну команду. Досвід та результати Ісландії заслуговують на увагу та вивчення їх системи!

Ми розвиваємо аматорський футбол (8х8) у Києві і там також є проблеми. Не вистачає футбольних полів для проведення змагань, не вистачає підтримки більш міцних організацій. Ми все робимо своїми силами. Маємо деяку підтримку небайдужих людей, наприклад компанія «Select» та міжнародний благодійний фонд «Manus Dei».

Самостійність довела нас до того, що гідних конкурентів для «Футбольного Аматорського Співтовариства» у форматі 8х8 не залишилось. Відсутність конкуренції також є проблемою для багатьох і не тільки у футболі, але ми зупинятись не будемо.

 

16 лютого відбудеться виборчий конгрес, який в тому числі сформує нову команду топ-менеджерів київського футболу.  Які Ви бачите основні та пріоритетні завдання нової команди?

Головне завдання нової команди не ігнорувати меседжі, критику та поради громади. Частина «старої школи» просто не чула поради та нові ідеї. Топ-менеджери не можуть бути в курсі всього, тому важлива комунікація з тренерами, командами, батьками та звичайними громадянами, котрим не байдуже як і куди йде наш київський футбол.

Якими шляхами повинно відбуватись фінансування дитячих турнірів? Сьогодні практично 100% дитячих турнірів фінансується батьківськими внесками. Чи взагалі це можливо у теперішніх умовах змінити?

По-перше нічого поганого у внесках батьків немає, якщо дійсно зібрані кошти витрачаються на розвиток турнірів, створення сприятливих умов для юних футболістів і т.д.

Але ніхто не відміняє роботу по залученню спонсорів, по системній роботі з бюджетом КМДА, та допомоги від ФФУ.

Вирішення цих питань – буде великим кроком, котрий дозволить якщо не відмінити батьківські внески то мінімізувати або скоротити іх.

Яка Ваша думка щодо введення єдиного електронного реєстру футболістів?

Цілком підтримую. І було б дуже добре, якщо б це був окремий сайт-довідник. Сайт, де можливо отримати інформацію про кожного футболіста (команда, рік народження, фотокартка, персональна статистика), починаючи від шести-семирічних юнаків і до самого старшого віку.

 

Ваша позиція та думка щодо можливості введення для дитячого тренера обов’язково отримання вищої педагогічної освіти крім тренерського диплому від федерації?

Тренер повинен бути компетентним не тільки у футбольних питаннях. Трене це і психолог, і педагог…  З іншої сторони – існують напевно люди, котрі не мають вищої освіти, проте всі критерії відмінного тренера у них присутні. Моя позиція така – отримання вищої педагогічної освіти сто відсотків піде тільки на користь тренеру.

Які Ваші персональні футбольні цілі або мрії в новому 2018 році?

Плануємо реалізувати дуже цікаві ідеї та нововведення у наших турнірах та відкрити ще декілька дивізіонів у березні-квітні, тому запрошуємо всіх бажаючих прийняти участь у турнірах «ФАС» 8х8.

Людина вчиться і розвивається все життя. Тому, ми і наші турніри будемо продовжувати вдосконалюватись та переходити на нові, більш складні та кращі, рівні проведення змагань та розвитку аматорського футболу.

 

Прес служба КМФФ

kmff.com.ua

 

Немає коментарів.

Будьте першим та залиште коментар нижче.

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *