logo
Віталій Сидоренко: «Дитячий футбол Києва потребує прийняття чіткої програми розвитку, щоб через 4 роки, крім розмов, надати реальні результати!» Віталій Сидоренко: «Дитячий футбол Києва потребує прийняття чіткої програми розвитку, щоб через 4 роки, крім розмов, надати реальні результати!»

Віталій Сидоренко: «Дитячий футбол Києва потребує прийняття чіткої програми розвитку, щоб через 4 роки, крім розмов, надати реальні результати!»

АктуальноНовиниФедерація 16.01.2018 admin 0

Cидоренко Віталій Сергійович  – з 2005 року воротар збірної команди України з пляжного футболу, володар Кубку Європи 2007, віце-чемпіон Європи 2015, чемпіон Європи 2016,... Віталій Сидоренко: «Дитячий футбол Києва потребує прийняття чіткої програми розвитку, щоб через 4 роки, крім розмов, надати реальні результати!»

Cидоренко Віталій Сергійович  – з 2005 року воротар збірної команди України з пляжного футболу, володар Кубку Європи 2007, віце-чемпіон Європи 2015, чемпіон Європи 2016, генеральний менеджер команди «Артур Мьюзік» , віце-чемпіон Eurowiners Cup  (Ліга Чемпіонів) 2016, 2017 рр. в складі ФК «Артур Мьюзік», чемпіон Грузії 2017 в складі «Динамо» (Батумі), номінант на кращого воротаря світу пляжного футболу 2016 року, тренер/генеральний менеджер першої дитячої школи воротарів «Школа Сидоренко» в центрі масового та дитячого футболу в парку «Місто Спорту».

Що для Вас футбол і чому Ви вирішили виступити одним із ініціаторів та засновником Київської міської федерації футболу?

Футбол для мене це все моє життя з 6 років.  Не уявляю себе без футболу. Завдяки футболу я вже відвідав багато країн світу, маю друзів професіоналів футболу на усіх континентах і маю своє бачення на розвиток дитячого футболу.

Враховуючи свій досвід, вирішив щось зробити для хлопчаків, які також як і я з дитинства фанатіють та живуть футболом.

І це не відноситься тільки пляжного футболу! В моєї кар’єрі є виступи та тренерський досвід і в класичному футболі і в футзалі. Але я рахую та маю впевненість, що пляжний футбол це унікальний елемент в системі підготовці юних футболістів. Координація, витривалість, упередження травмам – саме футбольні вправи на піску надають особливі результати в цьому.

Тому я з людьми, які хочуть і вміють робити зміни на краще. У нас підібралася справді якісна команда менеджерів. Сподіваюсь у нас все вийде!

Назвіть, будь ласка, основні проблеми на Вашу думку сучасного масового та дитячого футболу Києва?

Основних проблем багато, але ключовими я б виділив: відсутність полів, (особливо критих манежів), дитячий футбол тримається на батьках та куди йти і що робити після випуску.

16 лютого відбудеться конгрес, який в тому числі сформує нову команду топ-менеджерів київського футболу. Які Ви бачите основні та пріоритетні завдання нової команди?

Основним  завданням буде створення чіткого плану або програми розвитку дитячого футболу Києва, щоб через 4 роки крім розмов показати що реально зроблено.

Необхідна системна компанія по будівництву полів. Необхідний чіткий та рівний для всіх команд регламент змагань. Треба порядок в суддівстві. Давайте щось зробимо і в сприянні підготовки тренерів.

Якими шляхами повинно відбуватись фінансування дитячих турнірів? Сьогодні практично 100% дитячих турнірів фінансується батьківськими внесками. Чи взагалі це можливо у теперішніх умовах змінити?

Надіюсь, що так і ми будемо до цього прагнути. Дитячий футбол потребує уваги та повинен розвиватись за рахунок держави, спонсорства та діяльності федерації футболу.

 

Яка Ваша думка щодо введення єдиного електронного реєстру футболістів?

Як футболіста у мене завжди до цього було упереджене ставлення. Мені хотілося грати скрізь. Але вже як менеджер я за регулювання та контроль. Може це буде боляче і складно по початку але буде давати шанс розкриватися більшій кількості футболістів.

Ваша позиція та думка щодо можливості введення для дитячого тренера обов’язкового отримання вищої педагогічної освіти крім тренерського диплому від федерації?

Вища освіта ще ніколи і нікому не заважала. Чим більше знань тим ти більше можеш їх передати. Зараз тренер це не просто набір вправ, але і психолог, лікар, педагог.

Які Ваші персональні футбольні цілі або мрії в новому 2018 році?  

Спортивна ціль як гравця збірної України- відібратися на Європейські ігри та чемпіонат світу з пляжного футболу.

Як менеджер і тренер спробую системно продовжувати розвивати воротарську дитячу школу, докладу всі свої знання і сили для розвитку саме дитячого футболу в Києві.

 

Прес служба КМФФ

kmff.com.ua

Немає коментарів.

Будьте першим та залиште коментар нижче.

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *