logo
Олесь Маляревич: “В розвитку масового та дитячого футболу Києва потрібен новий підхід!” Олесь Маляревич: “В розвитку масового та дитячого футболу Києва потрібен новий підхід!”

Олесь Маляревич: “В розвитку масового та дитячого футболу Києва потрібен новий підхід!”

АктуальноНовиниФедерація 09.01.2018 admin 0

Прес служба КМФФ продовжує серію публікацій, які познайомлять футбольний актив Києва з новими лідерами, їх позиціями та думками відносно розвитку футболу Києва.  Сьогодні представляємо... Олесь Маляревич: “В розвитку масового та дитячого футболу Києва потрібен новий підхід!”

Прес служба КМФФ продовжує серію публікацій, які познайомлять футбольний актив Києва з новими лідерами, їх позиціями та думками відносно розвитку футболу Києва.

 Сьогодні представляємо Олеся Маляревича – голова федерації футболу Дніпровського району м.Києва, депутат Київської міської Ради, перший заступник голови постійної комісії Київської міської ради з питань бюджету та соціально-економічного розвитку в Київська міська рада. Засновник дитячого футбольного клубу «Юніор», гравець аматорського клубу ФК «Президенти» (Київ).

Що для Вас футбол і чому Ви вирішили виступити одним із ініціаторів та засновником Київської міської федерації футболу?

У 2008 році заснував на Русанівці дитячий футбольний клуб Юніор, в 2014 рішенням Київради, на базі ФК «Юніор» було створено КДЮСШ «Юніор спорт».

Сьогодні в школі 4 види спорту: футбол, теніс, художня гімнастика та черлідинг. Для мене почесно відмітити, що вже сьогодні в КДЮСШ «Юніор спорт» має можливості займатися більше 350 дітей.

Вважаю, що дитячий футбол в Україні та в Києві знаходиться на незадовільному рівні і необхідний новий підхід щодо його розвитку.

Назвіть будь ласка основні проблеми на Вашу думку сучасного масового та дитячого футболу Києва?

Відсутність всесезонних тренувальних баз, незахищеність авторських прав гравців та спортивних шкіл, відсутність закону про меценатство у спорті.

16 лютого відбудеться виборчий конгрес, який в тому числі сформує нову команду топ-менеджерів київського футболу.  Які Ви бачите основні та пріоритетні завдання нової команди?

Від нових менеджерів чекаю на постійну повноцінну комунікацію з усіма суб’єктами галузі дитячого футболу у т.ч. з Київською радою, впровадження найкращих світових моделей щодо розвитку та керівництва, вирішення поточних та застарілих проблем галузі.

Я не хочу тратити час на пусті розмови та чутки «про все погано» і «все пропало» в країні. Не зважаючи на скрутності, Київ в останні роки змінюється в найкращу сторону. Це факт! Не можуть буди зміни, добрі зміни, якщо не працювати. Наполегливо працювати і все буде добре! В тому числі і в футбольному хазяйстві Києва.

Якими шляхами повинно відбуватись фінансування дитячих турнірів? Сьогодні практично 100% дитячих турнірів фінансується батьківськими внесками. Чи взагалі це можливо у теперішніх умовах змінити?

 Вважаю, що фінансування має бути і від міської влади, від спонсорів, меценатів та частково батьків. Фінансові відносини мають бути прозорими та відповідати діючому законодавству. Це завдання менеджменту федерації: знайти та забезпечити такі комплексні рішення.

 Яка Ваша думка щодо введення эдиного електронного реєстру футболістів?

 Однозначно підтримую. Це треба було зробити давно і це одна з перших задач федерації

 Ваша позиція та думка щодо можливості введення для дитячого тренера обов’язково отримання вищої педагогічної освіти, крім тренерського диплому від федерації?

 Вважаю, що це може призвести до втрати частини кваліфікованого тренерського складу. Такі питання потрібно приймати виважено, необхідно вивчати досвід, зважити всі за та всі проти і це мають робити спеціалісти федерації.

Які Ваші персональні футбольні цілі або мрії в новому 2018 році?

Добудувати стадіон на Русанівці, продовжити капітальні ремонти та реконстракції спортивної інфраструктури Києва та стати призерами в чемпіонаті бізнес футболу Києва в складі ФК «Президенти!»

 

Прес служба КМФФ

kmff.com.ua

Немає коментарів.

Будьте першим та залиште коментар нижче.

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *