logo
Герой футбольного дня. Артем Шабанов Герой футбольного дня. Артем Шабанов

Герой футбольного дня. Артем Шабанов

Новини 04.01.2018 admin 0

Відхід Віди змушує “Динамо” шукати на ринку центральних захисників. Фактору втрати хорвата цілком достатньо для активізації – незалежно від того, як розгорнеться ситуація з... Герой футбольного дня. Артем Шабанов

Відхід Віди змушує “Динамо” шукати на ринку центральних захисників. Фактору втрати хорвата цілком достатньо для активізації – незалежно від того, як розгорнеться ситуація з Євгеном Хачеріді, у якого влітку завершується контракт з “Динамо”. Цілком логічно, що залатати “діру” в складі кияни вирішили за допомогою одного з найліпших представників команд “середньої руки”. Артем Шабанов заслужив на підвищення своєю стабільністю та загартованістю.

В свої 25 Артем на дорослому рівні змінив уже чотири команди. В УПЛ розпочав виступи в “Арсеналі”, відігравши за киян два матчі – проти “Севастополя” (дебют) та проти “Динамо”.

Артем Шабанов (Динамо)

Перехід до “Волині” в січні 2014-го ознаменував для Шабанова початок найбільш тривалого в його кар’єрі періоду виступу за одну команду. В Луцьку Артем пробув три роки і відіграв близько 70-и поєдинків. Під керівництвом Кварцяного розвинув навики універсала, виступаючи не лише в центрі захисту, але й на фланзі, а також в опорній зоні. До “Сталі” Леоніда Кучука в січні 2017-го приєднався уже в якості повністю сформованого і підготовленого до УПЛ гравця.

Цікавий факт. У “Сталі” Артем Шабанов провів 13 матчів УПЛ – і лише в п’ятьох з них команда пропустила голи. Кам’янці грали то з двома, то з трьома центральними захисниками; Шабанов зазвичай діяв в обороні, але час від часу отримував місце в опорній зоні. Стаменковіч, Іщенко, Шабанов і Кравченко будували у “Сталі” міцну оборонну стіну.

Після відходу Кучука двоє останніх опинилися в “Олімпіку”, міцно зацементувавши центральну зону захисту. На задвірках опинився навіть талановитий і дуже перспективний Іллой-Айєт. В донецькій команді Шабанов дебютував у Лізі Європи, дослужився до виклику під знамена збірної України, отримав визнання у вигляді потраплянь до низки символічних збірних. Тому запрошення від одного з флагманів – це не несподіванка, а цілком логічний і закономірний результат клопіткої праці.

Артем Шабанов (Динамо)

При цьому, немає гарантій, що в “Динамо” Шабанов приживеться так легко, як приживався в інших командах. Але таких гарантій при переході до київського гранда отримати не може ніхто. Це не суперечить тому, що Артем заслужив на свій шанс і повинен принаймні спробувати. Олександр Хацкевич точно надасть футболістові можливість заявити про себе – і за цю можливість Артем спробує вчепитися обома руками.

Дана інформація була взята з сайту https://www.ua-football.com/ua/ukrainian/high/1515058567-geroy-futbolnogo-dnya-artem-shabanov.html

Немає коментарів.

Будьте першим та залиште коментар нижче.

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *