logo
Маркевич: В Україні не вистачає гравців рівня збірної Маркевич: В Україні не вистачає гравців рівня збірної

Маркевич: В Україні не вистачає гравців рівня збірної

Новини 30.12.2017 admin 0

На думку екс-наставника Дніпра та Металіста, збірній не вистачає кваліфікованих виконавців. Екс-тренер Дніпра Мирон Маркевич вважає, що національній збірній не вистачає кваліфікованих виконавців. Про... Маркевич: В Україні не вистачає гравців рівня збірної

На думку екс-наставника Дніпра та Металіста, збірній не вистачає кваліфікованих виконавців.

Екс-тренер Дніпра Мирон Маркевич вважає, що національній збірній не вистачає кваліфікованих виконавців. Про це він заявив в інтер’ю MatchDay.

“Позитив – це те, що дві команди грають в єврокубках, це добре. А негатив – то, що у нас мало футболістів рівня збірної України. Мене цікавить, кого можна порекомендувати головному тренеру національної команди і кого можна порадити, хто може виконувати завдання”, – сказав він.

На його думку, у вирішальних матчах проти Ісландії та Хорватії збірна провалила другий тайм через недостатню фізичну готовність.

“Я вважаю, що в поєдинках з Ісландією і Хорватією ми провалили другі тайми. Якщо команда втомлюється в другому таймі, значить, сил не вистачає. А з такою збірною, як Хорватія, ще грають роль морально-вольові якості”, – підсумував Маркевич.

Дана інформація була взята з сайту https://football24.ua/zbirna_ukrayini_tag50851

Немає коментарів.

Будьте першим та залиште коментар нижче.

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *