logo

Андрій Шевченко: “Отримана конкретна пропозиція що до спарингу на 27 березня”

ВажливоНовини 18.12.2017 admin 0

У списку контрольних матчів збірної України на 2018 рік уже скоро може з’явитися ім’я першого суперника     Уже найближчим часом національна збірна України... Андрій Шевченко: “Отримана конкретна пропозиція що до спарингу на 27 березня” 4.5

У списку контрольних матчів збірної України на 2018 рік уже скоро може з’явитися ім’я першого суперника

 

Фото Олексія Кликова

 

Уже найближчим часом національна збірна України може дізнатися ім’я першого суперника в контрольних матчах, запланованих на березень 2018 року. Як ми вже повідомляли, головний тренер синьо-жовтих Андрій Шевченко розглядав варіант з проведенням в ОАЕ спарингу з Єгиптом, а в Саудівській Аравії – з місцевою командою. Однак африканська збірна вийшла з переговорного процесу, і з’явилися інші, не менш привабливі варіанти. «У нас вже є конкретна пропозиція зіграти 27 березня в одній з європейських країн з Японією, – сказав нам наставник збірної України Андрій Шевченко. – За моєю інформацією, всі деталі вже улагоджені, залишилося підписати контракт. За другим супернику і місця проведення матчу все ще ведуться переговори ».

Катар, Саудівська Аравія і Швейцарія

За нашою інформацією, в Азію збірна України все ще може злітати. Не виключено, що 23 чи 24 березня там вона все-таки зіграє з Саудівською Аравією або з Катаром – такий варіант теж розглядається. Крім того, існує ймовірність спарингу зі Швейцарією, з якої можна зіграти на європейській території. Найближчим часом у всіх цих питаннях повинна наступити повна визначеність – наскільки нам відомо, головний тренер збірної України висловив бажання залагодити всі деталі до кінця цього року.

Бразилія, Туреччина і так далі

Точно будуть спаринги і після завершення поточного сезону. В кінці травня і на початку червня учасники чемпіонату світу будуть вести активну підготовку до форуму, і збірна України напевно зіграє з кимось із них. Зокрема, Андрій Шевченко запропонував своєму колезі зі збірної Бразилії провести контрольний матч з пентакампеонами на території нашої країни. Спілкувався тренер українців і з Мірчею Луческу, але тут багато що залежатиме від жеребкування Ліги націй, яка відбудеться 24 січня. Україна може зустрітися з турками в цьому турнірі.

Автор: Євген ГРЕСЬ

Немає коментарів.

Будьте першим та залиште коментар нижче.

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *